Leszek Kabziński
Szef Serwisu
T:: Infolinia 608 804 909
leszek.kabzinski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Bogdan Kruk
Szef Sprzedaży
T:: +48 94 34 77 376
bogdan.kruk@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Hanna Mojsiuk
Dyrektor Handlowy
T:: +48 94 347 73 50
hanna.mojsiuk@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Jacek Orzechowski
Szef Serwisu
T:: + 48 95 301 00 02
jacek.orzechowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Serwis
Eliza Sawczuk
Konsultant Biura Obsługi Klienta
T:: Infolinia 608 804 909
eliza.sawczuk@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Andrzej Sawicki
Szef Sprzedaży
T:: +48 91 48 08 725
andrzej.sawicki@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Tomasz Staruch
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)

tomasz.staruch@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Wojciech Strzelczyk
Szef Serwisu
T:: +48 91 48 08 720
wojciech.strzelczyk@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Serwis
Dariusz Szczepanik
Doradca Serwisowy w Blacharni
T:: Infolinia 608 804 909
dariusz.szczepanik@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Andrzej Wiszowski
Szef Serwisu
T:: +48 94 34 77 385
andrzej.wiszowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Serwis
Rafał Zawada
Szef Sprzedaży
T:: +48 94 34 77 372
rafal.zawada@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Piotr Dzienniak
Doradca Handlowy
T:: +48 94 34 77 376
piotr.dzienniak@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Monika Kietla
Doradca Handlowy
T:: + 48 94 34 77 356
monika.kietla@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Grzegorz Klaus
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 712
grzegorz.klaus@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Konrad Kupis
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
T:: +48 91 48 08 703
konrad.kupis@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Wojciech Kurenda
Kierownik Biura Obsługi Klienta
T:: +48 94 34 77 378
wojciech.kurenda@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Robert Kędra
Kierownik Biura Obsługi Klienta
T:: +48 94 34 77 368
robert.kedra@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Marcin Majchrowski
Kierownik Biura Obsługi Klienta
T:: +48 91 48 08 734
marcin.majchrowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Konrad Niziołek
Kierownik Sprzedaży

konrad.niziolek@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Recepcja Serwisu Paulina Kozdraś
Pracownik Recepcji w Serwisie
T:: +48 95 301 00 00
recepcja-gorzow@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Serwis
Krzysztof Piszko
Doradca Handlowy
T:: +48 94 34 77 356
krzysztof.piszko@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Dariusz Kwietniewski
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 712
dariusz.kwietniewski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Grzegorz Latkowski
Doradca Serwisowy
T:: +48 94 34 77 382
grzegorz.latkowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Andrzej Rybczyński
Doradca Handlowy
T:: +48 94 34 77 372
andrzej.rybczynski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Paulina Gryb
Pracownik Recepcji w Serwisie
T:: +48 94 34 77 382
paulina.gryb@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Natalia Góral
Pracownik Recepcji w Serwisie
T:: +48 91 48 08 720
natalia.goral@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Monika Kulik
Asystent Działu Serwisu
T:: +48 91 48 08 755
monika.kulik@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Adam Maciąg
Doradca Serwisowy
T:: +48 94 34 77 382
adam.maciag@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Marcin Ziemniewicz
Marcin Ziemniewicz
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 712
marcin.ziemniewicz@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Jarosław Todorowski
Doradca Serwisowy w Blacharni
T:: Infolinia 608 804 909
jaroslaw.todorowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Adriana Wiaderek
Pracownik Recepcji w Serwisie
T:: +48 91 48 08 720
adriana.wiaderek@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Irena Grzanka
Administrator Sprzedaży
T:: +48 94 34 77 370
irena.grzanka@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe, Samochody ciężarowe - Samochody używane, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Weronika Woźniak
Administrator Sprzedaży
T:: +48 91 48 08 747
weronika.wozniak@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Monika Węsierska
Administrator Sprzedaży
T:: +48 91 48 08 746
monika.wesierska@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Sekretariat Firmy Mojsiuk Koszalin - Szczecin

T:: Koszalin, 94 34 77 350; Szczecin, 91 48 08 700
sekretariat@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: MS_0001
Krzysztof Bachanek
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 714
krzysztof.bachanek@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Jarosław Bochnia
Doradca Handlowy
T:: +48 94 34 77 371
jaroslaw.bochnia@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Lidia Bodnar
Doradca Handlowy
T:: + 48 91 48 08 731
lbodnar@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Katarzyna Cacko
Konsultant Biura Obsługi Klienta
T:: Infolinia 608 804 909
katarzyna.cacko@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Michał Cwyl
Sprzedawca Części Zamiennych
T:: +48 91 48 08 736, +48 91 48 08 738
michal.cwyl@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Grzegorz Czupiński
Doradca Serwisowy
T:: +48 91 48 08 722
grzegorz.czupinski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Krzysztof Detko
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 719
krzysztof.detko@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Kamil Dzikowski
Doradca Serwisowy
T:: +48 91 48 08 709
kamil.dzikowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Robert Furman
Doradca Serwisowy, Specjalista ds. Części Zamiennych
T:: +48 95 301 00 04
robert.furman@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Serwis
Sławomir Gajewski
Doradca Serwisowy
T:: +48 94 34 77 368 lub +48 94 34 77 384
slawomir.gajewski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Zygmunt Gałązka

T:: +48 94 34 77 384
zygmunt.galazka@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Paweł Gołąb
Sprzedawca Części Zamiennych
T:: 48 91 48 08 736
pawel.golab@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Tomasz Gościniak
Specjalista ds. Serwisu 24h
T:: +48 94 34 77 366
tomasz.gosciniak@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Maciej Grzelak
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 715
maciej.grzelak@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Paweł Hrymnak
Specjalista ds. Serwisu 24h
T:: +48 94 34 77 366
pawel.hrymnak@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Grzegorz Jackowski
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 739
grzegorz.jackowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody używane, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Tomasz Jankowski
Specjalista ds. Części Zamiennych
T:: +48 91 48 08 736
tomasz.jankowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Justyna Justyńska
Pracownik Recepcji w Serwisie
T:: stacjonarny +48 94 34 77 384
justyna.justynska@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Radosław Kaczmarczyk
Doradca Serwisowy
T:: +48 91 48 08 717
radoslaw.kaczmarczyk@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Paweł Kamyszek
Doradca Serwisowy, Specjalista ds. Części Zamiennych
T:: +48 95 301 00 03
pawel.kamyszek@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Serwis
Joanna Klimaszewska
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 731
joanna.klimaszewska@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Agnieszka Klimczak
Administrator Sprzedaży
T:: +48 91 48 08 714
aklimczak@mojsiuk.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Zenon Kojtka
Doradca Serwisowy w Blacharni
T:: +48 728891716
zenon.kojtka@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Agnieszka Kostecka
Konsultant Biura Obsługi Klienta
T:: Infolinia 608 804 909
agnieszka.kostecka@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Kamil Kowalczyk
Doradca Handlowy
T:: +48 94 34 77 376
kamil.kowalczyk@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Krzysztof Kowalczyk
Doradca Serwisowy
T:: +48 91 48 08 722
krzysztof.kowalczyk@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Aleksandra Kulas
Pracownik Recepcji w Serwisie
T:: +48 91 48 08 722
aleksandra.kulas@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Krzysztof Kurowski
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 715
krzysztof.kurowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Łukasz Litteck
Doradca Serwisowy
T:: +48 91 48 08 722
lukasz.litteck@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Monika Mateuszak
Doradca Handlowy
T:: +48 94 34 77 356
monika.mayeuszak@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Artur Miecznikowski
Sprzedawca Części Zamiennych
T:: +48 91 48 08 726
artur.miecznikowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Bartosz Moczuło
Doradca Serwisowy
T:: +48 91 48 08 753
bartosz.moczulo@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Łukasz Olszewski
Doradca Serwisowy w Blacharni
T:: Infolinia 608 804 909
lukasz.olszewski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Marzena Olszyńska
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)

marzena.olszynska@mojsiuk.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Monika Orzechowska
Doradca Handlowy
T:: +48 95 301 00 09
monika.orzechowska@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Paweł Osiński
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 719
pawel.osinski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Marek Parchimowicz
Doradca Serwisowy
T:: +48 94 34 77 368 lub +48 94 34 77 384
marek.parchimowicz@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Michał Parzonka
Doradca Serwisowy
T:: +48 91 48 08 721
michal.parzonka@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Paweł Pańczyszyn
Doradca Serwisowy w Blacharni
T:: Infolinia 608 804 909
pawel.panczyszyn@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Bartosz Pliszczak
Doradca Serwisowy w Blacharni
T:: Infolinia 608 804 909
bartosz.pliszczak@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ZS 036 w Szczecinie Przemysław Kowalik, Andrzej Suchta

T:: +48 91 48 08 727
oskp36@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Stacja Kontroli Pojazdów
Robert Przybylski
Doradca Serwisowy w Blacharni
T:: Infolinia 608 804 909
robert.przybylski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Piotr Rachwalski
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 715
piotr.rachwalski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Krzysztof Rosiński
Doradca Serwisowy
T:: +48 94 34 77 368 lub +48 94 34 77 384
krzysztof.rosinski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Tomasz Rosół
Doradca Serwisowy
T:: +48 91 48 08 721
tomasz.rosol@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Recepcja Serwisu Samochody Osobowe i Dostawcze

T:: Koszalin: 94 34 77 382, Szczecin: 91 48 08 720
info@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Piotr Sobczak
Doradca Handlowy
T:: +48 94 34 77 376
piotr.sobczak@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Jarosław Sworowski
Sprzedawca Części Zamiennych
T:: +48 94 347 73 74
jaroslaw.sworowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Marcin Szczepański
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 715
marcin.szczepanski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Rafał Trela
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 739
rafal.trela@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody używane, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Paweł Trzciński
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 712
pawel.trzcinski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Krzysztof Turek
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 719
krzysztof.turek@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Arkadiusz Wiśniewski
Specjalista ds. Serwisu 24h
T:: +48 91 48 08 758
arkadiusz.wisniewski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Andrzej Wyszyński
Doradca Serwisowy w Blacharni
T:: Infolinia 608 804 909
andrzej.wyszynski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Krystian Zieliński
Sprzedawca Części Zamiennych
T:: +48 94 347 73 74
krystian.zielinski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Michał Ziółkowski
Doradca Serwisowy
T:: +48 91 48 08 753
michal.ziolkowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Krzysztof Ścigaj
Doradca Handlowy
T:: +48 91 48 08 731
krzysztof.scigaj@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Rafał Żukowski
Doradca Serwisowy
T:: +48 91 48 08 753
rafal.zukowski@mojsiuk.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis