Mercedes-Benz

Oferty pracy w Mercedes-Benz.

Oferty pracy.

Krok do kariery w międzynarodowym koncernie.

Jesteśmy zainteresowani zmotywowanymi i zaangażowanymi pracownikami. Jeśli szukacie Państwo nowych wyzwań i dysponujecie ugruntowanymi kwalifikacjami zawodowymi, możecie się ubiegać u nas o pracę.

Doradca handlowy ds. sprzedaży samochodów ciężarowych

Wymagania:

- wykształcenie min średnie techniczne lub wyższe,

- doświadczenie w sprzedaży B2B w branży motoryzacyjnej, transportowej lub podobnej,

- umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych,

- komunikacyjność,

- otwartość na zmiany.

Mile widziane:

- prawo jazdy kat C+E,

- znajomość języka niemieckiego / angielskiego.

Oferujemy:

- prestiż związany z pracą dla najbardziej znanej marki motoryzacyjnej świata,

- praca w dynamicznym zespole sprzedażowym,

- pakiet szkoleń produktowych i rozwoju osobistego,

- pakiet medyczny,

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży,

- atrakcyjny system motywacyjny.

Miejsce pracy Szczecin

Produkt Ekspert VAN

Wymagania dotyczące wiedzy produktowej:

- odbycie szystkich e-szkoleń produktowych Mercedes-Benz Vans,

- uczestnictwo w szkoleniach ze ścieżki kariery Produkt Ekspert Van,

- uczestnictwo w szkoleniach dodatkowych dedykowanych dla stanowiska Produkt Ekspert VAN,

- znajomość ogólnych zagadnień z obszaru pojazdów elektrycznych i elektromobilności,

- znajomość pojazdów dostawczych Mercedes-Benz Vans, w tym szczegółowa wiedza dotycząca systemów telematyki, bezpieczeństwa i Connectivity,

- znajomośc pojazdów elektrycznych Mercedes-Benz Vans oraz ładowarek Mercedes-Benz Wallbox,

- znajomość procesów związanych z umowami charge@customer oraz charge@fleet,

- znajomość procesów związanych z uruchamianiem i instalowaniem usług Connectivity,

- zaawansowana wiedza z zakresu szeroko pojętych technologii i rozwiązań motoryzacyjnych (silniki, układy napędowe, podwozia, karoseria, bezpieczeństwo, telematyka, nawigacja, audio, łączność pojazdów, parowanie smartfonów),

- podstawowa wiedza dotycząca dodatkowych usług Mercedes-Benz Vans np. przedłużanie gwarancji, akcesoria.

Cechy osobowości:

- swobodna komunikacja,

- motywacja zawodowa i samodoskonalenie,

- elastyczxność umysłowa, inicjatywa, kreatywność, rozwiązywanie problemów,

- praca zespołowa,

- wiarygodność,

- efektywność i organizacja.

Zakres obowiązków :

- wsparcie produktowe Klienta Mercedes me (Klasa V, Marco Polo, Klasa X). W tym: informacja o zakresie usług Mercedes me i ich zastosowaniu, logowanie wraz z Klientem do Mercedes me Portal i przegląd funkcji,

- wsparcie procesowe Klienta Mercedes me (Klasa V, Marco Polo, Klasa X). W tym: pomoc lub wyręczenie w założeniu konta Mercedes me i jego aktywacji, pomoc lub wyręczenie w dodaniu i aktywacji pojazdu wraz z usługami Mercedes me,

- wsparcie produktowe Klienta Mercedes PRO. W tym: informacja o usługach i ich zastosowaniu, demonstracja narzędzia do zarządzania pojazdami oraz aplikacji dla kierowców, logowanie wraz z Klientem do narzędzia do zarządzania pojazdami i przegląd funkcji flotowych,

- wsparcie procesowe Klienta Mercedes PRO. W tym: pomoc Klientowi w założeniu konta Mercedes PRO oraz jego aktywacji, pomoc w dodaniu pojazdów oraz przypisaniu usług Mercedes PRO do floty Klienta, pomoc w aktywacji Mercedes PRO Connect,

- przeprowadzanie jazd testowych oraz wydawanie pojazdów. W tym: przeprowadzanie jazd testowych ze wskazanymi Klientami, prezentacja pojazdów Mercedes-Benz Vans podczas jazdy testowej, zwracanie uwagi Klientów na cechy szczególne oraz najważniejsze zalety produktów i usług, prezentowanie działań systemów telematyki i bezpieczeństwa, wykorzystywanie iPada do prezentowania wyposażenia pojazdu, wsparcie Klienta w obszarze Connectivity podczas wydawania pojazdu oraz po wydaniu,

- prezentowanie pojazdów elektrycznych i ładowarek. W tym: prezentowanie pojazdów elektrycznych ze zwróceniem szczególnej uwagi na elementy wyposażenia charakterystyczne dla pojazdów elektrycznych, prezentowanie ładowarek oraz sposobu ich podłączania, wykonywanie jazd testowych oraz wydań pojazdów elektrycznych ze szczególnym uwzględnieniem elementów wyposażenia charakterystycznych dla pojazdów elektrycznych np. planowanie zasięgu,

- zadania dodatkowe: promowanie wizerunku marki Mercedes-Benz, przestrzeganie przyjętych standardów jakości i obsługi Klienta Mercedes-Benz, wpływanie na wzrost zadowolenia Klienta poprzez wyjątkową jakość obsługi, pełnienie funkcji ambasadora marki Mercedes-Benz, reprezentowanie firmy na zewnątrz podczas targów lub konferencji.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

- zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie,

- wyposażenie stanowiska pracy (laptop, smartphone z systemem iOS, iPad, dostęp do pojazdu służbowego Mercedes-Benz Vans w razie potrzeby).

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres praca@mojsiuk.pl